fundusz sprawiedliwosci 

 

Zakup wyposażenia i urządzeń ratowniczych dla OSP z terenu gminy Żelechlinek

Cel projektu:  zakup wyposażenia i urządzeń ratownictwa niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa dla jednostek OSP w Żelechlinku oraz OSP w Gutkowicach

Wartość projektu: 32320,00 zł (dofinansowanie 99% - kwota brutto 31 996,80 zł, wkład własny 1% - kwota brutto 323,20 zł ).

Okres realizacji projektu: 11 czerwca 2018 r. – 10 sierpnia 2018 r.

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości.


 

Harmonogram zajęć prowadzonych w ramach projektu

„Szkoła przyjazna dla uczniów w Gminie Żelechlinek”

rok szkolny 2017/2018

L.p.

Rodzaj zajęć

 

Osoba prowadząca zajęcia

Dni tygodnia

Godziny od-do

1.

Zajęcia wyrównawcze z jęz. angielskiego - gr I

Barbara Duczek

poniedziałek

wtorek

12.45 – 14.15

12.30 – 13.15

2.

Zajęcia wyrównawcze z jęz. angielskiego - gr II

Barbara Duczek

czwartek

piątek

12.45 – 14.15

12.30 – 13.15

3.

Zajęcia rozwijające z jęz. angielskiego – gr. I

Karolina Pyśka

czwartek

piątek

12.45 – 14.15

12.45 – 13.30

4.

Zajęcia rozwijające z jęz. angielskiego – gr. II

Agnieszka Pietrzyk

środa

14.30 – 16.45

5.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – gr. I

Barbara Galińska

czwartek

piątek

12.45 – 14.20

12.45 – 13.30

6.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – gr. II

Iwona Mazgajska

czwartek

14.25 - 16.40

7.

Umiejętność logicznego myślenia – gr. I

Violetta Kowara

środa

13.30 – 15.00

8.

Umiejętność logicznego myślenia – gr. II

Joanna Piechota

wtorek

12.30 – 14.00

9.

Zajęcia z przyrody „Zrozumieć świat” – gr. I

Elżbieta Sęk

poniedziałek

środa

14.20 – 15.05

14.20 – 15.05

10.

Zajęcia z przyrody „Zrozumieć świat” – gr. II

Ewa Ambrozik

poniedziałek

14.25 – 16.40

11.

„Uwolnić potencjał” umiejętność uczenia się-gr. I

Marzena Bożyk

czwartek

12.45 – 14.20

12.

„Uwolnić potencjał” umiejętność uczenia się-gr. II

Katarzyna Cieciorek

środa

11.40 – 13.15

13.

„Ciekawy świat przyrody – mali odkrywcy” – gr. I

Zofia Owczarek

czwartek

piątek

11.40 – 13.10

11.40 – 12.25

14.

„Ciekawy świat przyrody – mali odkrywcy” – gr. II

Piotr Mikinka

piątek

14.20 – 16.35

15.

Koło informatyczne gr. I

 

Violetta Niezgoda

czwartek

11.45 – 14.00

16.

Koło informatyczne gr. II

 

Agnieszka Wysokińska

środa

piątek

12.45 – 13.30

12.45 – 14.20

17.

Koło informatyczne gr. III

 

Konrad Skorzycki

piątek

13.35 – 16.00

18.

Koło młodego informatyka

 

Aneta Zdonek

poniedziałek

13.30 – 15.45

19.

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczne – gr. I

Magdalena Janiszewska

poniedziałek

13.00 – 14.30

20.

Zajęcia rozwijające kompetencje społ. – gr. II

Ewa Galińska

czwartek

12.00 – 13.30

21.

Zajęcia rozwijające kompetencje społ. – gr. III

Dorota Kowalewska

piątek

12.45 – 14.15

22.

Zajęcia rozwijające kompetencje społ. – gr. IV

Leszek Jarosiński

piątek

14.20 – 16.35

23.

Zajęcia rozwijające kompetencje społ. – gr. V

Małgorzata Domagała

poniedziałek

12.45 – 14.20

24.

Zajęcia z dziećmi nadpobudliwymi

Aneta Dominiak

wtorek

11.35 – 13.10

25.

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Paulina Kostrzewa

wtorek

13.30 – 15.00

26.

Zajęcia socjoterapeutyczne – gr. I

Honorata Szadkowska

poniedziałek

wtorek

12.30 – 14.00

7.20 – 8.05

27.

Zajęcia socjoterapeutyczne – gr. II

Monika Żerek

piątek

12.35 – 14.55

28.

Zajęcia logopedyczne – gr. I

 

Urszula Starosta

poniedziałek

czwartek

13.30 – 14.15

15.10 – 15.55

29.

Zajęcia logopedyczne – gr. II

 

Urszula Starosta

Wtorek

piątek

12.30 – 13.15

13.20 – 14.05

30.

Zajęcia logopedyczne – gr. III

 

Urszula Starosta

wtorek

środa

13.20 – 14.05

12.30 – 13.15

31.

Zajęcia logopedyczne – gr. IV

 

Urszula Starosta

Wtorek

czwartek

14.10 – 14.55

13.30 – 14.15

32.

Zajęcia logopedyczne – gr. V

 

Urszula Starosta

Środa

piątek

14.10 – 14.55

12.30 – 13.15

33.

Zajęcia logopedyczne – gr. VI

 

Urszula Starosta

Poniedziałek

środa

14.20 – 15.05

13.20 – 14.05

34.

Zajęcia logopedyczne – gr. VII

 

Urszula Starosta

Czwartek

piątek

14.20 – 15.05

14.10 – 15.55

 

Attachments:
Download this file (SKMBT_C28017042110470_2.pdf)SKMBT_C28017042110470_2.pdf[ ]276 kB