KOMUNIKAT Wójta Gminy Żelechlinek

KOMUNIKAT Wójta Gminy Żelechlinek

Karta Dużej Rodziny

W załaczeniu przekazujemy informację Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi odnośnie Wojewódzkiej Karty Rodziny Wielodzietnej.

zginęła ruda, średnio-duża, starsza sunia GINGER

PROŚBA O POMOC - w trzecim tygodniu sierpnia na terenie gm. ŻELECHLINEK zginęła ruda, średnio-duża, starsza sunia GINGER, adoptowana w ostatnich dniach lipca ze schroniska w Łodzi.
Sunia zachipowana, wysterylizowana.

Więcej…

Bezpłatny cykl szkoleń pt.: "Tworzenie i funkcjonowanie drobnej spółdzielczości na wsi, opierającej się na produktach tradycyjnych i regionalnych"

Uprzejmie informuję, że wznowiony został nabór na bezpłatny cykl szkoleń pt.: „Tworzenie i funkcjonowanie drobnej spółdzielczości na wsi, opierającej się na produktach tradycyjnych i regionalnych”. W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o naborze na szkolenie.

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (Ramowy program szkoleń.doc)Ramowy program szkoleń.doc

Więcej…

Z wiekiem na PLUS

Projekt „Z WIEKIEM NA PLUS!” realizowany jest w okresie 01.06.2014 r. - 30.06.2015 r. na terenie woj. łódzkiego, pow.  tomaszowski, w ramach Priorytetu VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”, Działanie 6.1. „Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie”, Poddziałanie 6.1.1. „Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy”.

Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa 72 osób (24 kobiet, 48 mężczyzn) w wieku 50-64 lata, pozostających bez zatrudnienia, zamieszkujących obszar powiatu tomaszowskiego woj. łódzkie.

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (broszura.pdf)broszura.pdf

Więcej…

Więcej artykułów…

Ta strona używa plików Cookies. Więcej informacji o plikach cookies można znaleźć Polityka prywatności.

Zrozumiałem i akceptuję