Zapowiada się wyjątkowy VIII Piknik Funduszy Europejskich. Już 3 lipca zapraszamy na Stary Rynek w Pabianicach. Wstęp wolny. Zobaczycie, co to znaczy dobra zabawa!

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego przygotował mnóstwo atrakcji. A wszystko po to, aby przekonać Was, że Fundusze Europejskie to nie fikcja i wszyscy możemy z nich skorzystać. Piknik Funduszy Europejskich to nasz coroczny sztandarowy event, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

O tym, co się wydarzy 3 lipca opowiedzieli już we wtorek (7 czerwca) na Starym Rynku w Pabianicach Witold Stępień – Marszałek Województwa Łódzkiego, Grzegorz Mackiewicz – Prezydent Pabianic i Krzysztof Habura – Starosta Pabianicki.  

W tym roku bawimy się w rytmie disco – gwiazdami wieczoru będą zespoły Weekend, Top One i Exaited & Maciej Smoliński. O dobry humor zadbają Kabaret Skeczów Męczących i Kabaret Młodych Panów.

Nie czekajcie jednak do wieczora. Już od 12.30 zapraszamy do:

  • strefy dla dzieci i eksperymentarium na wspólne gry i zabawy;
  • strefy metamorfoz, gdzie zmienimy Wasze fryzury, zafundujemy modny makijaż oraz uwiecznimy te zmiany na pamiątkowym zdjęciu;
  • food strefy, gdzie poczęstujemy Was regionalną potrawą oraz kaszanką i kiełbasą.

Imprezę zakończymy pokazem mappingu 3D, który z pewnością Was zaskoczy. Oprócz dobrej zabawy, dowiecie się wszystkiego o Funduszach Europejskich w punktach informacyjnych i poznacie beneficjentów, którzy już skorzystali z dofinansowania. Podczas licznych konkursów będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę w zakresie funduszy, ale też wygrać przy tym ciekawe nagrody. Zainteresowani?  Czekamy na Was 3 lipca w Pabianicach.

Razem zmieniajmy Łódzkie!

Program imprezy dostępny do pobrania >>> TU <<<